Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drżenie całego samochodu w przedziale szybkośći od 80-130

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drżenie całego samochodu w przedziale szybkośći od 80-130

    we czwartek pojadę jeszcze raz, to zasugeruje mechanikowi to o czym piszesz. Zobacze jak zareaguje

    edit
    sprawdzone, okazało się, że to łożysko oporowe

  • #2
    Drżenie całego samochodu w przedziale szybkośći od 80-130

    Link jazdy na idealnie równej drodze,powyżej 80km/h odczuwam słabe,ale jednak drżenie całego samochodu.Z problemym tym walczę już dość długo,wymieniłem tarcze hamulcowe na nowe,ostatnio jestem po zmianie opon na nowe zimowe.Nic się nie poprawiło,dodam jeszcze ze przebieg samochodu 105 tys.więc nie duży.

    Komentarz


    • #3
      Miałem ten sam problem po przeanalizowaniu i poczytaniu forum postanowiłem wymienić przeguby wewnętrzne , podczas wymiany stwierdziłem że lewy zacinał się. Zmieniłem dwa i mam spokój z trzęsieniem. U mnie telepało przy stałej prędkości np. 80km/h i przy przyśpieszaniu.

      Komentarz


      • #4
        Czytałem właśnie na forum o zaćinających się przegubach,i pytanie,czy można to jakoś zdiagnozować samemu bez demontażu.

        Komentarz


        • #5
          Bez demontażu półosi się nie obejdzie , z tego co wyczytałem przewaznie padaja lewe przeguby wew. i tak było u mnie. Bardzo szybko demontuje się lewa półoś (łatwiej niż prawą ).Jak już będzie wyjęta wystarczy "powyginać" przegub na wszystkie sposoby czy się nie zacina to wszystko.

          Komentarz


          • #6
            Witam, podrzucę i ja pomysł ale troche bardziej złożony. Miałem podobny probelm. Od ok. 80 w górę trzepało autem. A rozwiązaniem okazał się uszkodzony docisk sprzęgła (te takie blaszki w kształcie słońca dwie były wyłamane) oraz delikatnie już padający dwumas. Wymieniłem komplet bo miał najechane 170.000 km. PZDR

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X